К основному контенту

Не ігноруйте біль: як ревматоїдний артрит краде життя — і що з цим робити!

                                       


Проблема захворювань кістково-суглобової системи сьогодні актуальна як ніколи. З кожним роком зростає кількість людей, які страждають на артрит, остеохондроз, остеоартроз, ревматоїдний артрит. За останніми дослідженнями, в Європі поширеність хвороб кістково-м’язової системи становить 40,8% серед чоловіків і 48% серед жінок.

Щодня я чую крики про допомогу від людей старшого віку та їхніх дітей:

«У моєї мами поліартрит і остеопороз. Руйнуються шийні хребці. Навіть у корсеті вона не може тримати голову більше трьох хвилин. Лікар прямо сказав: "Не продовжуйте їй страждання". Як так можна?! Допоможіть врятувати мою маму!»

«Артроз не випускає мене з дому. По квартирі ходжу з палицею. Боюся зовсім злягти. Допоможіть!»

«У мого батька через грижі в хребті всихає нога. Ні сидіти, ні ходити не може. Допоможіть врятувати батька!»

«Ревматоїдний артрит просто з’їдає мене. Покорчені пальці, набряклі плечі, коліна, гомілковостопні суглоби. Болить усе. Від виписаних ліків погіршується зір. Допоможіть!»

Ці історії — не поодинокі. І хочеться запитати: люди, де ви були раніше? Чекали, що «само пройде»? Але ці хвороби самі не зникають. Вони невпинно ведуть до безпорадності та відчаю.

Від невинного хрускоту в коліні — до операції зі встановлення суглоба. Від незначного болю в спині — до повної нерухомості. Від запаленого пальця — до інвалідного візка.

У своїй практиці я бачила безліч таких прикладів. І хочу наголосити: якщо у вас з’явилось почуття нездужання, слабкість чи постійна втома — не ігноруйте це. Це може бути сигналом збою в роботі імунної системи та наявності прихованої хронічної інфекції, яка поступово руйнує суглоби і може призвести до важких аутоімунних хвороб, зокрема ревматоїдного артриту.

Вже давно доведено: людина може мати здорові суглоби й міцні кістки у будь-якому віці. Головне — підтримувати правильну роботу імунної системи та забезпечувати організм важливими компонентами для суглобів: алкалоїдами, антиоксидантами, фенолами, флавоноїдами, дубильними речовинами.

Зовсім нещодавно до мене звернулася жінка на ім’я Тетяна. Їй було трохи за 40. Вона вже майже втратила надію в боротьбі з ревматоїдним артритом і від безсилля впала у відчай.

Зі сльозами на очах вона поділилася своєю історією: як часто хворіла на застуди та ГРВІ, відчувала втому, скутість, але не звертала на це уваги.

Одного ранку вона прокинулась і не змогла піднятися з ліжка. Ноги опухли, болі були нестерпні.

Послухайте її історію. Можливо, вона врятує комусь життя.

Посилання: https://youtu.be/Gcc7P0NS97g  

Бережіть себе та своїх близьких. Не відкладайте турботу про здоров’я на потім.





 



Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Почему у всех слабый Т- клеточный иммунитет? Почему не хватает Т- лимфоцитов?

Какие бы проблемы со здоровьем у нас ни возникали — это вопрос к иммунной системе,  нашей главной защитнице и "царице" над всеми системами и органами. Именно она отвечает за все сферы здоровья – как физического, так и эмоционального, излечивает любые нарушения и болезни, которые мы можем приобрести в течение жизни. Защищает нас от миллионов патогенных микроорганизмов, населяющих Землю. Учёные подсчитали: на несколько триллионов клеток человеческого организма приходится почти 10 триллионов микроскопических «соседей» — вирусов, бактерий, грибков и простейших. Получается, микробов в нас больше, чем людей на планете Земля. И при этом мы чувствуем себя нормально.  Почему?  Потому что все эти микробы держит под контролем иммунная система, а именно её жизненно важная функция — Т-клеточный иммунитет .И мы должны знать, как он работает. Правда, работать ему приходится и днем и ночью. Ведь у каждого человека, даже у младенца, в течение суток образуется около 80 миллионов раковы...

Чому у всіх слабкий Т-клітинний імунітет? Чому не вистачає Т-лімфоцитів?

Які б проблеми зі здоров’ям у нас не виникали — це питання до імунної системи, нашої «цариці» всіх систем і органів. Саме вона відповідає за всі сфери здоров’я — як фізичного, так і емоційного, лікує будь-які порушення та хвороби, які ми можемо отримати протягом життя. Захищає нас від мільйонів патогенних мікроорганізмів, що населяють Землю.   Вчені підрахували: на кілька трильйонів клітин людського організму припадає майже 10 трильйонів мікроскопічних "сусідів" - вірусів, бактерій, грибків та найпростіших. Виходить, мікробів у нас більше, ніж людей планеті Земля. І при цьому ми почуваємося нормально.  Чому?  Тому що всі ці мікроби контролює імунна система, а саме її життєво важлива функція — Т-клітинний імунітет . І ми повинні знати, як він працює. Щоправда, працювати йому доводиться і вдень, і вночі. Адже у кожної людини, навіть у немовляти, протягом доби утворюється близько 80 мільйонів ракових клітин! І всіх їх Т-клітинний імунітет має своєчасно розпізнати та з...

Як природним шляхом перемогти грибок раз і назавжди

Грибок — це не просто косметичний дефект, а справжнє інфекційне захворювання. І як тільки збудник буде знешкоджений, проблема зникне. Але чим його знешкодити? Щоб ефективно боротися з грибковою інфекцією, необхідно активізувати Т-клітинний імунітет . Без його повноцінної роботи знешкодити грибок не вийде — він знову і знову буде розмножуватися, викликаючи нові ураження. Що таке Т-клітинний імунітет ? Уявіть собі потужну армію, що захищає ваш організм від ворогів. Ці захисники — білі кров'яні тільця Т-лімфоцити , які мають унікальну здатність виявляти і знищувати грибкові клітини. Саме вони запобігають рецидивам грибкових захворювань. Якщо у вас: – потовщені або пожовклі нігті – лущаться або мокнучі плями на шкірі – рясне випадіння волосся, лупа, свербіж Це серйозний сигнал, що потрібно терміново зайнятися підсиленням Т-клітинного імунітету. І не тільки свого — грибок легко передається побутовим шляхом усім членам родини. Особливо це актуально для людей похилого віку, адже через ...